niedziela, 29 września 2013

3 października powołujemy do życia Porozumienie Organizacji Pozarządowych w Bielsku- Białej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najbliższy czwartek 03 października spotykamy się w Wyższej Szkole Administracji w celu podpisania deklaracji przystąpienia i akceptacji regulaminu,
a tym samym 
powołania do życia Porozumienia Organizacji Pozarządowych Bielska- Białej.


Po kilkumiesięcznej wspólnej pracy, wielu spotkaniach, spisaniu priorytetów i celów, w końcu dobrnęliśmy do tego ważnego momentu. Oczywiście nasz regulamin sprawdzi się w praktyce i jeśli tylko będzie taka potrzeba będziemy go na bieżąco modyfikować.   

Mamy nadzieję, że Porozumienie nie tylko wzmocni nasze relacje, przepływ informacji, ale również pozytywnie wpłynie na wizerunek i rolę 3 Sektora w naszym mieście.

Spotkanie inaugurujące działanie Porozumienia odbędzie się
03 Października o godz. 17,.00 w budynku Wyższej Szkoły Administracji(Plac Lutra 7).

Podczas spotkania będziemy podpisywać przygotowane deklaracje, należy więc przybyć wraz z pieczątką i osobą do tego upoważnioną, (druga opcja to odebranie podczas spotkania deklaracji i doniesienie jej podpisanej przez upoważnione do tego osoby w późniejszym terminie).

Organizacje, które nie będą mogły stawić się 03 października, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia innego terminu.

Kliknij aby zapoznać się z regulaminem 
                           
Do zobaczenia 3 października!

Kontakt: 
POROZUMIENIENGOBB@GMAIL.COM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz